„Przyroda kontra Plastik” – konkurs plastyczny
SPRAWOZDANIE Z PRZEPROWADZONEGO KONKURSU I OCENY PRACKONKURSOWYCH „Przyroda kontra Plastik” – konkurs plastyczny zorganizowanego przez Polski Klub Ekologiczny Okręg Pomorsko-Kujawski w Toruniu.Celem organizowanego konkursu było: kształtowanie postaw ekologicznych, podnoszenie świadomości ekologicznej, promocja działań związanych z racjonalną gospodarką odpadami, kształtowanie wśród dzieci postaw odpowiedzialności za stan środowiska i segregację odpadów, uaktywnienie do myślenia o przyszłości środowiska…
